Kısa Özgeçmişim


1996 yılında Darende Lisesinden (Malatya) mezun olduktan sonra aynı yıl Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde yüksek öğrenime başladım.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2003 yılında mezun oldum.

Tıpta Uzmanlık eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalında 2003-2009 yılları arasında tamamladım.

2009 yılında kısa bir süre Sağlık Bilimleri Ünivertsitesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor olarak görev yaptıktan sonra aynı yıl girdiğim Yan Dal Uzmanlık sınavını Türkiye genelinde 14. sırada kazanarak Sağlık Bilimleri Ünivertsitesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ankara), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kliniğinde Yan Dal Uzmanlık eğitimine başladım.

2014 yılında Yan Dal Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra bir süre daha Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptım.

2018 yılında başladığım Liv Hospital Samsun, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kliniğinde görevime halen devam etmekteyim.

2018 yılında üyesi olduğum Europian Society of Endocrinology (ESE) kuruluşunca ilk kez yapılan Avrupa Endokrinoloji Yeterlilik sınavında başarılı olarak yeterlilik sertifikası aldım.

Evliyim ve iki çocuk sahibiyim. İyi derecede ingilizce bilmekteyim.